Menu

Screenprotector Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ – Gehard glas – Full Cover

17,9510,89
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
  • Merkproducten met kwaliteitsgarantie.
  • Altijd gratis verzending.
  • Mogelijkheid tot achteraf betalen.
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen.
Product omschrijving

Geen krassen in het scherm van je Xiaomi Redmi note 11 pro+

Voorkom vervelende krassen of barsten in het scherm van je Xiaomi Redmi note 11 pro +met deze praktische screenprotector van gehard glas. De telefoonbescherming is full cover en beschermt daarom erg goed. Door de speciale coating krijgen ook vetvlekken en vingerafdrukken minder kans op jouw scherm. De screenprotector is ultradun en heeft geen invloed op de werking van het touchscreen. Bovendien is het beschermglas in combinatie met een telefoonhoesje te gebruiken voor nog meer bescherming.

Producteigenschappen

  • Screenprotector voor de Xiaomi Redmi note 11 pro+
  • Gemaakt van gehard glas voor een hoge mate van bescherming
  • Inclusief schoonmaakdoekjes voor eenvoudige plaatsing
  • Geschikt voor gebruik met hoesje
  • Geleverd in 2-pack
  • Transparant met zwarte rand

Nooit meer zonder bescherming

Na plaatsing beschermt de screen protector jouw Xiaomi Redmi note 11 pro +meteen. Mocht je telefoon ooit vallen, dan kan het beschermglas wel breken. Verwijder in dat geval de screenprotector makkelijk en plaats meteen een nieuwe. Door het 2-pack heb je direct een reserve exemplaar in huis. Zo zit jouw telefoon nooit meer zonder de juiste bescherming. Dat is wel zo’n prettig gevoel! BMAX is een bekend screenprotector merk in Nederland. De protectors zijn het beste uit de test gekomen en goed beoordeeld door zijn klanten. Dus wil jij het scherm van je Xiaomi Redmi note 11 pro+ Optimaal beschermen kies dan voor de screenprotector van BMAX.

Specificaties

Merk

BMAX

Mate van bescherming

Hoog

Geschikt voor merk

Xiaomi

Geschikt voor model

Redmi Note 11 Pro

soort dekking screenprotector

Volledige dekking (Full cover)

Hechting

Full glue

Materiaal

Gehard glas

Model screenprotector

Voorkant (scherm) smartphone

Aantal screenprotectors

2

Geschikt voor hoesje

Ja*

Standaard meegeleverd

2 microvezeldoekjes, 2 reinigingsdoekjes, 2 stickers om stof te verwijderen

EAN

8719688048045

Vergelijk met alternatieven

Over het merk

BMAX logoMet BMAX screenprotectors en telefoonhoesjes ga je voor de beste bescherming van je telefoon. Je kunt hiermee onnodig dure schermreparaties voorkomen. De producten van BMAX gaan gepaard met tevredenheidsgarantie. Klantfeedback vormt de basis van onze bedrijfsvoering, wij doen alles voor een tevreden klant en kunnen feedback écht waarderen.

Reviews

Te combineren met

Telefoonhoesjes
Aanbieding
BMAX Carbon soft case hoesje voor iPhone Xs Max – Rood
11,957,78
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
iPhone SE 2020 Silicone telefoonhoesjes
Aanbieding
BMAX Siliconen hard case hoesje voor iPhone SE 2022 – Turquoise
14,9512,46
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
screenprotector voor Nothing Phone (2)
Screenprotector Nothing Phone (2) – 2-pack – Gehard glas – Full Cover
17,95
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
Screenprotector Xiaomi POCO F4 GT
Aanbieding
Screenprotector Xiaomi POCO F4 GT – Gehard glas – Full Cover
17,959,96
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
beschermglas oneplus nord 3
Aanbieding
2-pack BMAX OnePlus Nord 3 Screenprotector – Gehard glas – Full cover
17,9516,62
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
Rood hoesje Xiaomi Mi Note 10 Pro
Aanbieding
BMAX Carbon soft case hoesje voor Xiaomi Mi Note 10 Pro – Rood
11,959,96
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
Screenprotector Samsung Galaxy A73
Aanbieding
Screenprotector Samsung Galaxy A73 – 2-pack – Gehard glas – Full cover
17,959,33
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis
Screenprotector xperia xa1 ultra
Aanbieding
2-pack Sony Xperia XA1 Ultra Glazen Screenprotector
12,958,12
✓ Op voorraad Nu besteld, vrijdag 31 juli in huis

Alternatieve producten

Screenprotector Xiaomi Redmi Note 11 Pro+
Huidig productScreenprotector Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ – Gehard glas – Full Cover
Merk

BMAX

Mate van bescherming

Hoog

Geschikt voor merk

Xiaomi

Geschikt voor model

Redmi Note 11 Pro

soort dekking screenprotector

Volledige dekking (Full cover)

Hechting

Full glue

Materiaal

Gehard glas

Model screenprotector

Voorkant (scherm) smartphone

Aantal screenprotectors

2

Geschikt voor hoesje

Ja*

Standaard meegeleverd

2 microvezeldoekjes, 2 reinigingsdoekjes, 2 stickers om stof te verwijderen

EAN

8719688048045

17,9510,89